znak
mapka

Nabídka certifikace regionální značky Krušnohoří regionální produktDatum konání:
31.3.2020

Vážení členové a příznivci MAS Sdružení Západní Krušnohoří,

MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z.s. je jedním z administrátorů regionálních značek v Ústeckém kraji. Regionální značka KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt ® vznikla v rámci Asociace regionálních značek. Hlavním cílem regionálního značení je zviditelnit jednotlivé regiony (jak tradiční, známé např. svou zachovalou přírodou, zdravým prostředím, lidovými tradicemi, nebo i "nové" či zapomenuté) a upozornit na zajímavé produkty, které zde vznikají. Do systému regionálních značek se od roku 2004 zapojilo již 22 regionů. V každém z nich vznikla regionální značka pro výrobky, která zaručuje vedle jejich kvality a šetrnosti k přírodě především jejich původ a vazbu na určité výjimečné území. V návaznosti na značení výrobků se v některých regionech značení používá i k podpoře vybraných ubytovacích a stravovacích zařízení. Systém regionálního značení výrobků a služeb je koordinován na národní úrovni Asociací regionálních značek, o.s. (ARZ), která je sdružením regionů s vlastní značkou.

 

Každoročně se konají jedna až dvě certifikace, při níž certifikační komisi žadatelé představují své výrobky , zážitky či služby, pro které si žádají o regionální značku.  Letos se bude certifikace konat 21.4.2020 a s tím je spojena naše prosba o pomoc s propagací. Bylo by možné, prosím, sdílet informaci o možnosti zažádání si o regionální značku KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt® ve Vaší oblasti působnosti? V příloze zasíláme žádosti o značku pro výrobek, zážitek a služby spolu se zásadami a kritérii k získání značky.

 

Žádosti přijímáme do 31.3.2020 elektronicky na adrese info@maskaszk.cz nebo poštou či osobně na MAS Sdružení Západní Krušnohoří z.s., Rudé armády 23, 431 44 Droužkovice.

Přílohy:

žádost výrobky.pdf

kh-zadost-sluzby.pdf

zadost zazitky.pdf

kh kriteria vyrobky 2013_1_1.pdf

kh-zadost-sluzby.pdf

Kritéria zážitky.pdf

Zásady platné od 17.4.2013.pdf


Webkamera meteostanice v obci Šindelová

klikněte zde

Pošta

ZMĚNA OD

19.3.2020 do ODVOLÁNÍ:

Pondělí, Úterý,

Čtvrtek, Pátek

8 - 11 hodin

Středa

13 - 16 hodin

Pondělí, Úterý, Čtvrtek, Pátek

8 - 9 h    14 - 16 hodin

  Středa

  8 - 9 h   14 - 17 hodin

  tel.: 352 695 217

 

 

 

 

 

Knihovna

otevřena každou středu od 14.00 -16.00 hod.

ON-LINE katalog

Obnova komunikací v obci

Projekt_web.pdf (63,3KB, .pdf)
mas.jpg

 

Nové webové stránky

Vážení návštěvníci, ve spolupráci se společností Antee a panem Petrem Němečkem jsme pro vás připravili novou webovou prezentaci naší obce. Věříme, že se vám prezentace bude líbit a naleznete na ní vždy ty nejaktuálnější a potřebné informace.